hotel rzeszow hotel w rzeszowie zajazd rzeszow zajazd rzeszów

noclegi rzeszow

Imprezy Firmowe Rzeszów | Hotel Dwa Bratanki

Dwa Bratanki – najlepsze miejsce na imprezy firmowe w Rzeszowie

 
Poszukują Państwo odpowiedniego miejsca do urządzenia imprezy firmowej – obiadu czy imprezy integracyjnej? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Dwóch Bratankach w Rzeszowie. Tutaj wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając im profesjonalną obsługę w biznesie.
 
Hotel z restauracją Dwa Bratanki znajduje się w zacisznym zakątku Rzeszowa. Tutaj dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe noclegi w przystępnych cenach, a także restaurację i sale gotowe również do organizacji imprez okolicznościowych i biznesowych. Dzięki wieloletnim doświadczeniu w naszej branży wiemy, jak spełnić wszystkie oczekiwania przedsiębiorstw szukających optymalnego miejsca do urządzenia imprezy firmowej – mamy nadzieję, że Państwo również dołączą do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów!
 
spanie rzeszow
 

Imprezy firmowe skrojone na miarę

Dobra impreza firmowa powinna być przede wszystkim dopięta na ostatni guzik, dlatego też wtedy, gdy zależy Państwu na pełnej satysfakcji z tego rodzaju wydarzenia, my jesteśmy gotowi do pomocy. Imprezy, które organizujemy dla naszych klientów, zawsze są skrojone na miarę, co powoduje, że mogą one spełnić wszystkie Państwa wymagania związane z ugoszczeniem ważnych gości, którzy zasługują także na najlepszą obsługę.
 
Przygotowywane przez Dwa Bratanki imprezy firmowe w Rzeszowie to najlepszy wybór zarówno wtedy, gdy chodzi o niewielkie wydarzenia na kilka czy kilkanaście osób, jak i te przeznaczone dla większych grup kilkudziesięciu, a nawet więcej niż stu osób. Nasze sale do organizacji imprez to nowoczesne i eleganckie przestrzenie, które są idealne do prowadzenia wydarzeń firmowych – z kluczowymi klientami, pracownikami, a także kontrahentami. Dzięki naszemu wsparciu mogą budować Państwo swój pozytywny wizerunek i dążyć do pozycji lidera w swojej branży.
 
Imprezy firmowe z nami to:
  • terminowość
  • fachowość
  • dogodne terminy
  • i lokalizacje
 
W trakcie imprez serwujemy wyśmienite dania, które przygotowywane są przez naszych szefów kuchni. Naszym klientom oferujemy również noclegi – jeżeli chcą Państwo zorganizować imprezę wyjazdową i zwiedzić przy okazji piękny Rzeszów oraz jego okolice, służymy pomocą. Mogą Państwo skorzystać z noclegów w naszym hotelu Dwa Bratanki. Tutaj przygotowaliśmy dla naszych klientów komfortowe noclegi w pokojach i apartamentach, dlatego jeżeli planują Państwo imprezę kilkudniową, która przykładowo połączona będzie ze szkoleniem, zwiedzaniem i integracją pracowników.
 
noclegi w rzeszowie
 

Dwa Bratanki – zadbamy o Państwa wizerunek

Gdy są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług organizacji imprez firmowych w Rzeszowie, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Nasi pracownicy po wysłuchaniu Państwa życzeń dotyczących przebiegu imprezy będą mogli spełnić wszystkie oczekiwania lub też zaproponować własne rozwiązania w tym właśnie zakresie. Niezależnie od liczby osób, charakteru imprezy oraz czasu jej trwania jesteśmy do dyspozycji.
 
Dwa Bratanki – imprezy firmowe Rzeszów – zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszej ofercie i rezerwacji dogodnego terminu na imprezę!