hotel rzeszow hotel w rzeszowie zajazd rzeszow zajazd rzeszów

noclegi rzeszow

Sale Konferencyjne, Konferencje, Sala Konferencyjna - Rzeszów | Dwa Bratanki

Dwa Bratanki – sala konferencyjna w Rzeszowie do Państwa dyspozycji

 
Organizacja konferencji nie musi być problemem, gdy skorzystają Państwo z naszej pomocy w tym zakresie – w Dwóch Bratankach udostępniamy sale konferencyjno-szkoleniowe z pełnym wyposażeniem przeznaczone do organizacji przedsięwzięć biznesowych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!
 
Aktualnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na organizację konferencji poza siedzibą firmy – często jest to też kwestia braku odpowiedniego zaplecza. W związku z tym korzystanie z przestrzeni przeznaczonych do tego właśnie celu jest najlepszym rozwiązaniem, także pod kątem kosztów oraz komfortu, gdyż otrzymują Państwo wtedy kompleksowe wsparcie niezależnie od czasu trwania oraz tematyki wydarzenia.
 
spanie rzeszow

Konferencje i szkolenia w Dwóch Bratankach

Naszym klientom udostępniamy trzy w pełni wyposażone, nowoczesne sale multimedialne, które przygotowane są do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz innych przedsięwzięć biznesowych. Są to dwie sale, które są w stanie pomieścić do 60 osób, a także jedna sala do 20 osób. Sale te mogą być dowolnie zaaranżowane zgodnie z Państwa życzeniami.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby klienci biznesowi decydujący się na nasze usługi byli w pełni zadowoleni. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, co powoduje, że mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Również oprócz odpowiedniej przestrzeni do prowadzenia tego rodzaju wydarzeń oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wyżywienia – prowadzimy przerwy kawowe oraz obiadowe, a także jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dania na cały dzień, aby konferencja uświetniona była wyjątkowymi przysmakami. Nasza specjalność to przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz węgierskiej, a także pizza z pieca.

Organizacja imprez integracyjnych i firmowych

Oczywiście, jesteśmy w stanie zorganizować także dla uczestników konferencji różne atrakcje, na przykład urządzić grilla lub imprezę integracyjną i wiele innych atrakcji, np. zabawa andrzejkowa (Andrzejki 2017). Zaprasza także wyjątkowy Rzeszów ze swoimi unikatowymi zabytkami, dlatego też konferencję można połączyć ze zwiedzaniem miasta oraz jego okolic. Obiekty konferencyjne w Rzeszowie oferują kompleksowe usługi dla firm.
 
Szeroki asortyment:
  • gatunków kuchni
  • możliwość adaptacji pomieszczeń
  • organizacji od małych do dużych konferencji czy szkoleń
  • profesjonalna obsługa kelnerstka i kucharska 

noclegi w rzeszowie

Organizujemy także konferencje kilkudniowe z noclegiem

Jeżeli chcą Państwo zorganizować kilkudniową konferencję w Rzeszowie dla swoich klientów, pracowników czy kontrahentów, również jesteśmy gotowi do pomocy. W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji jest nowoczesne zaplecze noclegowe, które powoduje, że razem z nami można bez problemu ugościć uczestników konferencji, którzy będą mogli po całym dniu wypocząć w naszych komfortowych pokojach. Noclegi podczas konferencji kilkudniowych ustalane są indywidualnie.
 
Jeżeli interesuje Państwa przestronna i bogato wyposażona sala konferencyjna Rzeszów oraz nasz Zajazd Dwa Bratanki to najlepszy wybór. Zadbamy o to, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę związaną z realizacją różnych przedsięwzięć biznesowych. Nasi pracownicy jako osoby z wieloletnim doświadczeniem sprawią, że wszystko będzie zorganizowane kompleksowo.
 
Zajazd i restauracja Dwa Bratanki – konferencje Rzeszów – jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, prosimy o skontaktowanie się z nami w cel uzyskania dodatkowych informacji o naszej ofercie oraz rezerwacji terminu.
 
Najlepsze imprezy integracyjne tylko u nas.