hotel rzeszow hotel w rzeszowie zajazd rzeszow zajazd rzeszów

noclegi rzeszow

Szkolenia Rzeszów | Hotel Dwa Bratanki

Organizacja szkoleń w Rzeszowie – zapraszamy do Dwóch Bratanków!

 
Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie szkoleń dla pracowników, klientów oraz kontrahentów z pomocą zewnętrznych firm dostarczających kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego miejsca do organizacji szkolenia w Rzeszowie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Dwóch Bratankach!
 
Podnoszenie swoich kwalifikacji jest kluczowe dla pięcia się po drabinie kariery jeszcze wyżej. Na szkolenia wobec tego decyduje się coraz więcej firm, które chcą zainwestować w swoich pracowników i tym samym także w swoją przyszłość. Wspieramy tych przedsiębiorców, dlatego oferujemy im nowoczesne rozwiązania w zakresie szkoleń w Rzeszowie. Nasza restauracja i hotel Dwa Bratanki to idealna przestrzeń do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych – służymy kompleksowym wsparciem w ich realizacji.
 
spanie rzeszow

Organizacja szkoleń dopasowana do Państwa potrzeb

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, że klienci biznesowi mają różnorodne potrzeby, gdy chodzi o prowadzenie szkoleń oraz innego rodzaju przedsięwzięć biznesowych. W związku z tym do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają Państwu na uzyskanie najlepszego rezultatu z minimum wysiłku, gdyż to nasi specjaliści będą mogli zająć się zaplanowaniem i koordynacją szkolenia, które może być też połączone z integracją czy zwiedzaniem pięknego Rzeszowa.
 
Razem z nami mogą Państwo zorganizować różnego rodzaju wydarzenia biznesowe – my zadbamy o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dysponujemy trzema salami, z czego dwie które są w stanie pomieścić do 60 osób natomiast jedna maksymalnie 20 osób. Są to elegancko urządzone sale konferencyjno - multimedialne z pełną klimatyzacją, dlatego też szkolenia w Dwóch Bratankach w Rzeszowie nie są problemem nawet w ciągu upalnego lata, wobec tego wspólnie z nami będą mogli Państwo prowadzić je w komfortowej atmosferze.
 
noclegi w rzeszowie

Szkolenia z noclegiem oraz wyżywieniem

Również naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w realizacji oprawy szkoleń – zapewniamy wyżywienie oraz nocleg, dlatego jeżeli chcą Państwo poprowadzić szkolenie kilkudniowe, z nami to żaden problem, ponieważ służymy naszym nowoczesnym i kompleksowym zapleczem.
 
Nasz hotel dysponuje nowocześnie urządzonymi pokojami:
  • 1-osobowymi,
  • 2-osobowymi oraz
  • 3-osobowymi i apartamentami

które są wyposażone w TV LCD z telewizją kablową, własne łazienki, a także mają dostęp do internetu. Klientom zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie wyżywienia podczas szkoleń – organizujemy przerwy kawowe, obiadowe, również serwujemy wyśmienite potrawy na cały dzień wspólnie z naszą restauracją Dwa Bratanki, która specjalizuje się w pysznych daniach kuchni polskiej i węgierskiej.

Dzięki nam Państwa szkolenia w Rzeszowie na pewno będą udane pod każdym względem. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu.
 
Dwa Bratanki – szkolenia w Rzeszowie – jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji i zapraszamy do wybrania naszej oferty!