•  ul. Kwiatkowskiego 145, 35-118 Rzeszów
  •  zajazd@dwabratanki.pl
Recepcja: +48 17 230 25 50
Restauracja
O restauracji

Restauracja Dwa Bratanki jest czynna codziennie od godziny 10:00 - 21:30

Każda z sal restauracyjnych naszego Zajazdu Dwa Bratanki w Rzeszowie jest klimatyzowana, dzięki temu spędzą Państwo w nich mile czas, próbując smacznych potraw z naszego menu. Serdecznie polecamy dania kuchni staropolskiej, które przygotowywane są według przepisów i zwyczajów polskiej kultury.

Oprócz sal restauracyjnych obiekt Dwa Bratanki posiada również tarasy na świeżym powietrzu, gdzie w otoczeniu pięknej zieleni serwujemy posiłki dla naszych gości. W pobliżu naszych tarasów na świeżym powietrzu znajduję się wiele atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych, dzięki temu Państwa pociechy będą mogły miło spędzić czas.

Na naszym placu zabaw znajduje się duża piaskownica, domek wraz mebelkami, zjeżdżalnia, domek na drzewie oraz dmuchana trampolina. Organizacja przyjęć okolicznościowych w naszym lokalu zawsze jest na najwyższym poziomie, niezaleznie, czy będzie to wesela, Sylwester, impreza firmowa i wiele innych.

Wesela i Imprezy okolicznościowe

Zajazd i restauracja Dwa Bratanki w Rzeszowie to idealne miejsce na Twoje wesele!

Dzień zawarcia związku małżeńśkiego jest dniem szczególnym, dlatego bardzo istotnym jest wybor odpowiedniego miejsca, gdzie wraz ze swoimi najbliższymi można celebrować to ogromne przeżycie.

Dwa Bratanki w Rzeszowie to idealne miejsce na organizację najpiękniekszego dnia w życiu, jakim jest dzień wesela. Obsługę naszego obiektu cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta, dbałość o najwyższą jakość usług, a przede wszystkim długoletnie doświadczenie, co może potwierdzić szerokie grono naszych zadowolonych Klientów. 

Dysponujemy dwoma stylowymi salami.

JEDNĄ NOWĄ, PIĘKNIE URZĄDZONĄ, MIESZCZĄCĄ NAWET DO 180 OSÓB, WRAZ Z PIĘKNYM OGRODEM, KTÓRY DODA UROKU TAK WAŻNEJ UROCZYSTOŚCI.

Sala wyposażona jest w profesjonalne oświetlenie sceniczne oraz scenę dla orkiestry. Wystrój sali został zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Oferujemy Wam możliwość wyboru pomiędzy stołami podłużnymi, a okrągłymi.

ORAZ DRUGĄ KAMERALNĄ SALĄ MIESZCZĄCĄ DO 70 OSÓB.

Elegancka zastawa, romantyczne świece, świeże kwiaty na stołach, kolorowy ogród - dodadzą temu dniu niepowtarzalny nastrój oraz klimat, zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Menu weselne układamy według gustów i upodobań naszych gości, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, wspólnie możemy stworzyć i dopasować potrawy do wymagań i różnych gustów Gości.

To do Was należy ostateczna decyzja, zaś my służymy Wam radą na każdym etapie organizacji przyjęcia, a wszystko po to, aby uczynić ten dzień jak najbardziej wyjątkowym.

Ponadto dla nowożeńców oferujemy bezpłatny nocleg w apartamencie, na życzenie przygotowujemy również indywidualny wystrój sali weselnej.

Imprezy okolicznościowe i wesela - Dwa Bratanki w Rzeszowie

logo.png
Zajazd Dwa Bratanki w Rzeszowie to idealne miejsce na Twoje wesele oraz spędzenie czasu podczas podróży.
Nawigacja
Gdzie jesteśmy?
Zajazd Dwa Bratanki
ul.Kwiatkowskiego 145,
35-118 Rzeszów
Dane kontaktowe
+48 17 230 25 50
zajazd@dwabratanki.pl
Codziennie: 10:00 - 21:30
Zajazd, Restauracja , noclegi, Rzeszów, sala weselna, sala konferencyjna, Wesela, chrzciny, osiemnastki, Komunie , Urodziny, Bankiety , apartamenty, Spotkania okolicznościowe